NABÍDKA NAŠICH MASÁŽÍ:

~

KLASICKÉ ~ HARMONIZAČNÍ ~ REHABILITAČNÍ TEJPOVÁNÍ ~TERAPEUTICKÉ MASÁŽE ~ DORNOVA METODA ~ MOXOVÁNÍ ~ BREUSSOVA MASÁŽ ~ REFLEXNÍ MASÁŽ CHODIDEL ~ BAŇKOVÁNÍ ~ ANTISTRESSOVÁ MASÁŽ HLAVY ~ SHIATSU MASÁŽ ~ LÁVOVÉ KAMENY ~ BIORELEASE MASÁŽE

masáže Praha

PŘI MASÁŽÍCH VYUŽÍVÁME TAKÉ:
VIBRAČNÍ LADIČKY
vyladí tělo a mysl zpět do původní harmonie, kdy můžete zažít hluboké zklidnění.
TIBETSKOU MÍSU A TIBETSKÉ ČINELKY mají pro lidský organismus velmi harmonizující a zklidňující účinky. Díky jejich tónům se můžeme dostat až do stavů meditace. Zvuk činelek usměrňuje tok energie v těle, což má úžasný blahodárný vliv na centrální nervovou soustavu.
MASÁŽNÍ OLEJE ~ nově pracujeme s oleji francouzské značky ALTEARAH, české značky HANNA MARIA, MANIPURA a s dalšími kvalitními esenciálními oleji.

masáže Praha

~

Co pro nás
masáže znamenají?

Masáže se tak pro nás mohou stát podporou na cestě k sobě. Působí nejen na smysly a tělo, ale především na nitro – na duši každého z nás. Masáže jsou jedinečné specifickým výběrem různých technik, které v sobě nesou léčivý, ochranný, sebeuzdravující a podporující potenciál.

CENÍK

~
MASÁŽ dle výběru ~ 0,5 h. 390 Kč
MASÁŽ dle výběru ~ 1 h. 690 Kč
MASÁŽ dle výběru ~ 1,5 h. 990 Kč
MASÁŽ dle výběru ~ 2 h. 1390 Kč

Storno podmínky:
Zrušení termínu bez úhrady je možné 24 hodin
a více před domluveným termínem. V případě zrušení v době kratší než 24 hodin platí klient plnou cenu masáže.
Děkujeme za pochopení.

Dárkový poukaz na masáž

Darujte voucher na harmonizační masáž. Dle Vašeho výběru je možnost zakoupení 60 nebo 90 minutové ošetření. Těšíme se na Vaše blízké, přátele a kamarády.

Objednejte
se