O NAŠEM STUDIU

~

Studio masáží a jógy jsme otevřeli v roce 2013. Vzniklo z hlubokého podnětu uvnitř nás sdílet své zkušenosti v oblasti poznání sebe sama a návratu k harmonii uvnitř nás. Baví nás vytvářet atmosféru léčení a podpory na Vaší cestě životem. Přijďte si pro harmonizaci a doplnění své vnitřní energie pomocí harmonizačních celotělových masáží, relaxační jinové jógy a klidných meditací. Jsme tu pro Vás.

Lada ~ Míša ~ Radka

Mgr.& Bc. LADA VÁLKOVÁ KRÁLOVÁ

~

Masérka a lektorka jógy
zakladatelka studia

Jsem certifikovanou instruktorkou Hatha jógy a masážní terapeutkou. Jógu praktikuji šestnáct let. Začínala jsem Jógou v denním životě a pokračovala přes dynamickou power jógu, zvolnění přišlo s hatha jógou a jógovou terapií. V současné době mi je nejbližší jin jóga. Mou meditační praxi ovlivnily především pobyty v Indii u posvátné hory Arunáčaly v ašrámu Ramany Maharšiho v Tiruvannamalai. Jsem vděčná za setkání a požehnání, které se mi dostalo od Matky Meery, pana Rudolfa Skarnitzla a mnohých dalších. Masážím se věnuji profesionálně více než deset let. Vystudovala jsem Psychosociální vědy a husitskou teologii na Karlově Univerzitě, která mne nasměrovala k hlubšímu porozumění lidské psychiky, ke spiritualitě a lidskosti.

kontakt ~ 777 079 165

KURZY A VÝCVIK:

Roční kurz arteterapie 
Krizové intervence 
výcvik v bodyterapii 
Pessoterapie PBSP (Pesso Boyden Psychomotory System).
Absolvovala jsem klasické masáže a reflexologii 
Kurz Léčivá síla zvuků a vibrací
Kinesiotaping, Reiki I., II.

Maitri dýchání
Tanec Buto
JÓGA ~ Kurz Instruktor Hathajógy
Kurz cvičitele III. třídy
Workshopy jin jógy
Trauma sensitive jógy
Jógové terapie

MÍŠA PEŠKOVÁ

~

masérka

Má práce je založena na individuálním přístupu a potřebách jednotlivého klienta, protože každý klient přichází s něčím jiným... a tak jako je každý problém specifický, můj přístup k němu také. Můj rozsah je přes čistě rekondiční masáže a baňkování přes Dornovu metodu, Breussovu masáž až po jemné techniky biorelease.  Jsem absolventkou Eduspa College. Používám čisté esenciální oleje z našich bylin a stromů, které vmíchávám do čistých bio olejů. Přijďte rozpustit napětí ve svalech a poznat opravdovou harmonii skrze dotek.

kontakt ~ 608 741 130

RADKA TŘETINOVÁ

~

instruktorka jógy

Odmala se hýbu a zajímám o své tělo. Vyzkoušela jsem mnoho sportů od gymnastiky až po rugby. V dospívání jsem trpěla nízkým sebevědomím, které mě přivedlo na cestu sebepoznávání a testování všemožných stylů cvičení a přístupů k životu samému. Studovala jsem fitness na Australian college of Sport and Fitness (ACSF)  a následně se mu věnovala hlavně na Novém Zélandu. Jógu, gravid jógu a jógu po porodu jsem studovala na Improve Academy a u Petry Bzirské, v Čechách. Ke svým klientům přistupuji individuálně a celistvě. Hledám u lidí pravou příčinu problémů a nejsem zastánce dočasných řešení. Neustále se vzdělávám a zajímám o nové cesty, jak pomoci lidem žít jejich život plně a spokojeně.  Přijďte si ke mně protáhnout tělo a podpořit harmonii uvnitř sebe.

kontakt ~ 704 315 200

Objednejte
se