Bachova terapie - online konzultace

bachovy esence bachova terapie bachovy esence 1 bachovy esence 2 bachovy esence 3 bachovy esence 4
Nabízíme vám on-line konzultaci s Bachovými esencemi.

Bachovy esence - tvoří 38 výtažků z květů a rostlin, které pomáhají člověku zvládnout nejrůznější záporné emoce. Jednotlivé esence pomáhají řešit a pročistit naše aktuální pocity (např. silný strach, hluboký pocit vzteku, atd.). Dokáží ovlivnit mentální energii člověka, harmonizovat mysl a tím ovlivňovat fyzické zdraví a jeho obranyschopnost a imunitu.

Při on-line konzultaci vám sestavíme na míru vhodnou kombinaci květů dle vašich aktuálních pocitů do lahvičky, kterou vám po dohodě zašleme poštou nebo přes zásilkovnu. Je možné také osobní předání ve studiu Oblouková.

Cena konzultace: 550,- (délka trvání: 30 - 60 minut dle potřeby) + 300,- lahvička s esencemi (nezávisle na počtu esencí). Celkem 850,-

Rezervace konzultace: na tel: 777 079 165 nebo na emailu: info@studio-obloukova.cz

Kdo konzultaci vede: certifikovaná konzultantka Bachových esencí (splněn Level 1 a 2) Mgr. Lada Válková Králová

Více o Bachových esencích:

Léčba je doporučena nejčastěji mimo jiné při těchto stavech: úzkost/stres, deprese, celkový duševní stres, nedostatek sebejistoty, emociální a fyzické trauma, nedostatek sebedůvěry, pocity méněcennosti, obavy z vystupování na veřejnosti, nedostatek sebelásky, pocit opuštěnosti, zvýšená sebekritika nebo kritika ostatních, opakování stejných chyb a mnoho dalšího.

Bachova terapie je v dnešní době populární mimo jiné proto, že je to jednoduchá, přímá, citlivá a účinná cesta, která reaguje na naše aktuální pocity. Zároveň nemusíme hledat složitě příčiny daného psychického stavu, věnujeme se přítomnosti a řešení aktuálních problémů. Problémy spojené s minulostí řeší paralelně bez nutnosti probírat se, často bolestivou, minulostí klienta.

V rámci konzultace informujeme klienta o účincích jednotlivých esencí a probereme jejich konkrétní působení. Klient má možnost si esenci vybrat a rozhodnout se o výběru z nabízených esencí, zdali se na konkrétní esenci cítí připraven. Někdy je také těžké nahlédnout a připustit, že my sami máme nějakou negativní vlastnost, která s námi hýbe.

Přehled Bachových esencí a jejich působení:

Výše zmíněné esence jsou maceráty netoxických rostlin bez obsahu alergenů.

Užívání: 4x denně 4 kapky pod jazyk, nejlépe ráno hned po probuzení a večer před usnutím. Během dne nakapat klidně do lahve s pitím.Bachovy esence se s ničím neruší. Lze je bez obav užívat s běžnými léky.
 

Objednejte
se