Masáže Praha - nabídka masáží

masáže Praha masáže Praha 8 masáže Praha 7 masáže Praha 10 masáže Praha 1 masáže Praha 2 masáže Praha 3
Rehabilitační masáže
Klasická švédská masáž Účinná, osvědčená a do hloubky působící masáž, která vás nezklame. Tato masáž rozproudí lymfu, odvede z těla nečistoty a dodává vám pocit hluboké regenerace. Můžete si dopřát masáž zad a šíje, která patří k nejoblíbenějším nebo masáž paží, hrudníku a nohou.
Trigger points masáž Masáž myofasciálních bodů - tzn. svalových uzlíků, která jsou zodpovědná za změnu napětí ve svalových strukturách. Tato masáž je vynikající jako doplněk rehabilitační masáže.
Baňkování Na tuto techniku nedáme dopustit. Používáme ji účinně jako doplněk k lokálnímu uvolnění zatuhlých míst na zádech a šíji i k celkovému rozproudění energie a očistě těla. Po masáži se může dostavit příjemná únava a uvolnění z důvodu účinné detoxikace, proto doporučujeme více pít.
Tejpování Účinná doplňková technika sloužící jako podpora po masáži pokud ještě někde zůstane mírné napětí. Docílíme toho, aby se tejpem místo "uvolnilo" a podpořilo a vy jste tak odcházeli s příjemnou oporou v zádech.
Relaxační masáže
Indická antistresová masáž hlavy Úžasná technika bodové akupresury hlavy. Oblíbená je, pokud přicházíte s mentálním napětím tedy tzv. plnou hlavou, účinně vám ji vyprázdní. Kontraindikací je akutní bolest hlavy.
Celotělová relaxační masáž Ajurvédská masáž je hluboce relaxační a dokáže harmonizovat celý náš energetický i fyzický systém. Tato masáž se vyznačuje dlouhými tahy za použití kvalitního sezamového oleje, do kterého si můžete vybrat kvalitní esenciální oleje.
LOMI LOMI masáž s lávovými kameny Havajská technika, která se hluboce dotýká nejen našeho těla, ale je také terapií pro naši duši. Hluboce obnovující léčivá tělová terapie zad, paží i nohou za použití našich předloktí respektuje tok vaší energie a otevírá pocit laskavosti a vděčnosti. V zimě se krásně doplňuje s lávovými kameny.
Reflexní terapie plosek chodidel a dlaní Velmi oblíbená masáž, která skvěle odvádí fyzické i psychické tenze díky účinné stimulaci reflexních bodů jak jednotlivých orgánů, tak celého pohybového aparátu a páteře, který se na chodidlech promítá. Rádi tuto masáž doplňujeme i o masáž dlaní, kde se taktéž odráží reflexní mapa těla. Masáží chodidel a dlaní lze účinně odvést přebytky stresu, který se v perifériích těla udržují.
Terapeutické masáže
Biorelease masáže Nejsou tak známé, ale u nás ve studiu jsou velmi oblíbené. Jedná se o soubor terapeutických technik doteku, které jsou jemné, ale působí do hloubky až ke kostem, kloubům a k pojivovým tkáním. Nemasírují se svaly, ale pracuje se s jednotlivými segmenty těla a se svalovým pancířem. Tyto techniky jsou účinné zejména při práci s hlubšími traumaty, např. po nehodách a různých šocích a paralýzách.
Manuální lymfodrenáž Je velmi účinná detoxikační technika, při níž se jemnými hmaty uvolní lymfa a dochází ke správnému odtoku do lymfatických uzlin. "Hladivý" efekt doteku proti směru toku lymfy tělo účinně nastimuluje a podpoří.
Terapeutická masáž Při které využíváme jemné doteky a vibrační rezonance ladičky. Velmi harmonizujícím doplňkem jsou také příjemné zvuky tibetské mísy, tibetských činelek a zvonkohry Koshi. Vibrace z nástrojů přechází do těla a tím obnovujeme harmonické proudění energie v těle.
Nabízíme vám konzultaci s Bachovými esencemi
Bachovy esence Tvoří 38 výtažků z různých květů a rostlin, které pomáhají člověku zvládnout nejrůznější záporné emoce. Jednotlivé esence pomáhají řešit a pročistit soubor určitých pocitů (např. silný strach, hluboký pocit vzteku, netrpělivost a další). Dokáží harmonizovat mysl a tím ovlivňovat také fyzické zdraví člověka a jeho obranyschopnost a imunitu.
Více informací o bachových esencích naleznete na podstránce Bachova terapie.

Nabízíme vám také individuální kurz masáží

Pro více informací navštivte náš druhý web Masáže Praha, kde naleznete mimo jiné například tyto podstránky: klasická masáž, masáž zad či masáž chodidel.

masáže Praha

~

Co pro nás
masáže znamenají?

Masáže se tak pro nás mohou stát podporou na cestě k sobě. Působí nejen na smysly a tělo, ale především na nitro – na duši každého z nás. Masáže jsou jedinečné specifickým výběrem různých technik, které v sobě nesou léčivý, ochranný, sebeuzdravující a podporující potenciál.

CENÍK

~
MASÁŽ dle výběru ~ 0,5 h. 700 Kč
MASÁŽ dle výběru ~ 1 h. 1100 Kč
MASÁŽ dle výběru ~ 1,5 h. 1500 Kč
MASÁŽ dle výběru ~ 2 h. 2000 Kč
 
Terapie, konzultace  
Bachovy esence, individuální duchovní péče 1h. 800 Kč
 
Zvýhodněné balíčky
předplatné 10x 60 minut 10 000 Kč
předplatné 5x 60 minut 5 250 Kč
předplatné 10x 90 minut 14 000 Kč
předplatné 5x 90 minut 7 250 Kč
předplatné 10x 120 minut 19 000 Kč
předplatné 5x 120 minut 9 250 Kč

Dárkový poukaz na masáž

Darujte voucher na harmonizační masáž. Dle Vašeho výběru je možnost zakoupení 60 nebo 90 minutové ošetření. Těšíme se na Vaše blízké, přátele a kamarády.

Objednejte
se