Masáže Praha - nabídka masáží

masáže Praha masáže Praha 8 masáže Praha 7 masáže Praha 10 masáže Praha 1 masáže Praha 2 masáže Praha 3
Rehabilitační masáže
Klasická švédská masáž Účinná, osvědčená a do hloubky působící masáž, která vás nezklame. Tato masáž rozproudí lymfu, odvede z těla nečistoty a dodává vám pocit hluboké regenerace. Můžete si dopřát masáž zad a šíje, která patří k nejoblíbenějším nebo masáž paží, hrudníku a nohou.
Trigger points masáž Masáž myofasciálních bodů - tzn. svalových uzlíků, která jsou zodpovědná za změnu napětí ve svalových strukturách. Tato masáž je vynikající jako doplněk rehabilitační masáže.
Baňkování Na tuto techniku nedáme dopustit. Používáme ji účinně jako doplněk k lokálnímu uvolnění zatuhlých míst na zádech a šíji i k celkovému rozproudění energie a očistě těla. Po masáži se může dostavit příjemná únava a uvolnění z důvodu účinné detoxikace, proto doporučujeme více pít.
Tejpování Účinná doplňková technika sloužící jako podpora po masáži pokud ještě někde zůstane mírné napětí. Docílíme toho, aby se tejpem místo "uvolnilo" a podpořilo a vy jste tak odcházeli s příjemnou oporou v zádech.
Relaxační masáže
Indická antistresová masáž hlavy Úžasná technika bodové akupresury hlavy. Oblíbená je, pokud přicházíte s mentálním napětím tedy tzv. plnou hlavou, účinně vám ji vyprázdní. Kontraindikací je akutní bolest hlavy.
Celotělová relaxační masáž Ajurvédská masáž je hluboce relaxační a dokáže harmonizovat celý náš energetický i fyzický systém. Tato masáž se vyznačuje dlouhými tahy za použití kvalitního sezamového oleje, do kterého si můžete vybrat kvalitní esenciální oleje.
LOMI LOMI masáž s lávovými kameny Havajská technika, která se hluboce dotýká nejen našeho těla, ale je také terapií pro naši duši. Hluboce obnovující léčivá tělová terapie zad, paží i nohou za použití našich předloktí respektuje tok vaší energie a otevírá pocit laskavosti a vděčnosti. V zimě se krásně doplňuje s lávovými kameny.
Reflexní terapie plosek chodidel a dlaní Velmi oblíbená masáž, která skvěle odvádí fyzické i psychické tenze díky účinné stimulaci reflexních bodů jak jednotlivých orgánů, tak celého pohybového aparátu a páteře, který se na chodidlech promítá. Rádi tuto masáž doplňujeme i o masáž dlaní, kde se taktéž odráží reflexní mapa těla. Masáží chodidel a dlaní lze účinně odvést přebytky stresu, který se v perifériích těla udržují.
Terapeutické masáže
Biorelease masáže Nejsou tak známé, ale u nás ve studiu jsou velmi oblíbené. Jedná se o soubor terapeutických technik doteku, které jsou jemné, ale působí do hloubky až ke kostem, kloubům a k pojivovým tkáním. Nemasírují se svaly, ale pracuje se s jednotlivými segmenty těla a se svalovým pancířem. Tyto techniky jsou účinné zejména při práci s hlubšími traumaty, např. po nehodách a různých šocích a paralýzách.
Manuální lymfodrenáž Je velmi účinná detoxikační technika, při níž se jemnými hmaty uvolní lymfa a dochází ke správnému odtoku do lymfatických uzlin. "Hladivý" efekt doteku proti směru toku lymfy tělo účinně nastimuluje a podpoří.
Terapeutická masáž Při které využíváme jemné doteky a vibrační rezonance ladičky. Velmi harmonizujícím doplňkem jsou také příjemné zvuky tibetské mísy, tibetských činelek a zvonkohry Koshi. Vibrace z nástrojů přechází do těla a tím obnovujeme harmonické proudění energie v těle.
Nabízíme vám konzultaci s Bachovými esencemi
Bachovy esence Tvoří 38 výtažků z různých květů a rostlin, které pomáhají člověku zvládnout nejrůznější záporné emoce. Jednotlivé esence pomáhají řešit a pročistit soubor určitých pocitů (např. silný strach, hluboký pocit vzteku, netrpělivost a další). Dokáží harmonizovat mysl a tím ovlivňovat také fyzické zdraví člověka a jeho obranyschopnost a imunitu.
Více informací o bachových esencích naleznete na podstránce Bachova terapie.

Nabízíme vám také individuální kurz masáží

Pro více informací navštivte náš druhý web Masáže Praha, kde naleznete mimo jiné například tyto podstránky: klasická masáž, masáž zad či masáž chodidel.

masáže Praha

~

Co pro nás
masáže znamenají?

Masáže se tak pro nás mohou stát podporou na cestě k sobě. Působí nejen na smysly a tělo, ale především na nitro – na duši každého z nás. Masáže jsou jedinečné specifickým výběrem různých technik, které v sobě nesou léčivý, ochranný, sebeuzdravující a podporující potenciál.

CENÍK

~
MASÁŽ dle výběru ~ 0,5 h. 600 Kč
MASÁŽ dle výběru ~ 1 h. 1000 Kč
MASÁŽ dle výběru ~ 1,5 h. 1400 Kč
MASÁŽ dle výběru ~ 2 h. 1800 Kč
 
Terapie, konzultace  
Bachovy esence, individuální duchovní péče 1h. 800 Kč
 
Zvýhodněné balíčky
předplatné 10x 60 minut 9000 Kč
předplatné 5x 60 minut 4750 Kč
předplatné 10x 90 minut 13 000 Kč
předplatné 5x 90 minut 6750 Kč
předplatné 10x 120 minut 17000 Kč
předplatné 5x 120 minut 8750 Kč

Dárkový poukaz na masáž

Darujte voucher na harmonizační masáž. Dle Vašeho výběru je možnost zakoupení 60 nebo 90 minutové ošetření. Těšíme se na Vaše blízké, přátele a kamarády.

Objednejte
se