O NAŠEM STUDIU

Jsme akreditované centrum masáží, které jsme založili v roce 2013. Zaměřujeme se na rehabilitační, relaxační a terapeutické masáže. Řešíme akutní i chronické bolesti celého pohybového aparátu propojením různých technik a přístupů.

Těšíme se na vás,

Tým Studia Oblouková

Mgr.& Bc. LADA VÁLKOVÁ KRÁLOVÁ

~

Masérka a lektorka jógy
zakladatelka studia

"Věřím, že skrze profesionální dotek se mohou hluboce léčit a uzdravovat pocity v těle, které jsme dávno vytěsnily, ale tělo si je pamatuje. Třeba bolestí nebo jiným nepohodlím, se kterým lze pracovat v rámci terapeutické masáže. Necháme-li se vést klientovými tělovými pocity a reakcemi tak nás neomylně zavedou k hlubším souvislostem a k příčině fyzického nebo mentálního napětí."

Specializace:
terapeutické masáže, konzultace s Bachovými esencemi, individuální lekce jógy.

Vystudovala jsem magisterský obor psychosociální studia a husitskou teologii na Karlově Univerzitě. V rámci masáží jsem absolvovala kurz biodynamické masáže, klasické masáže a reflexologii, Maitri dýchání, Buto tanec. Kurz Bachovy esence level I. a II. Nejraději pracuji formou terapeutického doteku, který má přesah do emocionálního těla. V rámci jógy jsem instruktorka hatha jógy, cvičitelka III. třídy České akademie jógy. Prošla jsem workshopy a kurzy jin jógy a trauma sensitive jógy. Ovlivnily mne meditační retreaty v Indii u posvátné hory Arunáčaly. V rámci individuálních lekcí se s klienty nejraději věnuji jógové terapii.

kontakt ~ 777 079 165

Anna Metlická

~

masérka

"Uvolněné tělo = lehká mysl.“ Odstraněním svalového napětí dobře provedenou masáží je možné se zbavit psychické únavy či stresu a navodit si tak skvělou náladu - a to je cílem každé mé masáže"

Specializace:
sportovní masáž, regenerační hloubková masáž, rehabilitační masáž, klasická švédská masáž, reflexní masáž plosek nohou, masáž obličeje, tejpování, doporučení vhodných cviků pro uvolnění přetížených míst v těle

Odpočaté a kvalitně zregenerované tělo podává vždy lepší výkony. Pomohu Vám odstranit bolest namoženého svalstva a připravit jej na další fyzickou zátěž. Vyzkoušejte si to na "vlastní kůži"!

kontakt ~ 603 703 033

Magda Tobyšková

~

Masérka

"Vzhledem k mému zdravotnickému vzdělání (čtyřletá Střední zdravotnická škola - obor: sportovně - rekondiční masérka) a následné praxi v rehabilitačních zařízeních uplatňuji zejména rehabilitační přístup ke klientům."

Specializace:
rehabilitačně - relaxační masáž, klasická a sportovní masáž, regenerační hloubková masáž, reflexní masáž zad a plosek chodidel, indická masáž hlavy, míčkování, baňkování, tejpování.

Zaměřuji se na řešení akutních bolestivých stavů vašeho pohybového aparátu.

Mohu vám pomoci, pokud řešíte: různé odchylky páteře, skolióza, problémy s ploténkami, blokády krku, zad, lopatky, beder, ramene, bolesti hlavy, rukou, tenisový a golfový loket, přetížené ruce, oštěpařský loket, řešení pooperačních stavů - pasivní pohyby, přetížení kolen, Achillova pata, Bechtěrev a další.

kontakt ~ 723 936 482

Markéta Havelková

~

masérka

"Empatie a individuální přístup ke klientovi je pro mě klíčem k profesionálnímu ošetření."

Specializace:
Manuální lymfodrenáž, Breussova masáž, sportovní masáž, Regenerační hloubková masáž, Relaxační masáž hlavy a obličeje, relaxační švédská masáž.

Ráda uplatňuji při masážích celostní přístup. Mým cílem je, aby masáž měla nejen relaxační, ale i terapeutický a rehabilitační účinek. Při masáži v uvolněné atmosféře přicházejí i další psychické a fyzické souvislosti, které mohou napomoci při řešení zdravotních obtíží.

kontakt ~ 774 957 707

Lenka Eliášová

~

masérka

"Zajímám se o komplexní přístup ke zdraví, východní léčitelství a to především o ajurvédu a terapii Jamu (bylinnou léčbu z Indonésie). Jógová praxe, meditace a masáž mě učí vnímat lidské tělo a vycítit jeho potřeby a já tyto zkušenosti velice ráda předávám dál při práci s klienty"

Specializace:
Ájurvédské relaxační masáže, individuální lekce jógy

Podle východní medicíny nám v těle proudí energie, která se vlivem špatného životního stylu blokuje, což z dlouhodobého hlediska může způsobit nemoc. Věřím, že masáž je účinná metoda, jak tyto blokády uvolnit a dostat tak naši energii a tělo do rovnováhy. Prostřednictvím doteku dochází k harmonizaci toku energie a zahájí se tak samoléčebné procesy.

Na mateřské dovolené

Karolína Řeřichová

~

Masérka

"Věřím, že naše fyzické tělo je vstupní branou k našemu hlubšímu prožívání, našim emocím a pochopení celého našeho bytí."

Specializace:
hluboká relaxační a harmonizační masáž, kraniosakrální terapie, access bars, terapeutické masáže, energetická Reiki masáž, terapeutická vysokofrekvenční masáž a konzultace celistvého přístupu ke zdraví

Věnuji se a studuji přírodní medicínu, propojení těla, mysli a duše, psychosomatické působení a věřím, že naše tělo je jedna velká skládanka. Když nebude sedět jeden kousek, zbytek bude nakřivo. Je pro mě důležité, abyste si z masáže odnesli pocit lehkosti, uvolnění a případně i nový pohled na sebe a svůj život.

kontakt ~ 720 202 759

Zdeňka Klímová

~

masérka

"Tělo i naše myšlenky, jsou jeden živý komplex a navzájem se ovlivňují.
Mou náplní a cílem, je uvolnění fasciálních uzlů a odstranění napětí ve svalových řetězcích. Věnuji se především rehabilitační a sportovní masáži (záda, horní a dolní končetiny, hruď, šíje). Přetížený pohybový aparát však není jedinou příčinou naší bolesti, psychika výrazně přispívá ke svalovému tonusu nebo-li ztuhnutí svalových partií."

Specializace:
Sportovní masáž, rehabilitační masáž, masáž plosek chodidel, masáž hlavy,

je certifikovaná zdravotní masérka, která má bohatou praxi z lázeňských zařízení a vlastní dále následující certifikace:

  • na řešení problémů s bedry a SI skloubením
  • na řešení problémů horní končetiny
  • na manuální lymfodrenáž
  • na reflexologie ruky a nohy
  • na kinesiotaping - tejpování

kontakt ~ 724 799 531

Veronika Ryšavá

~

Masérka

Masérka dokáže najít ztuhlá místa a efektivně je rozmasírovat ke spokojenosti vašeho těla, kdy pomůže i úlevě mentální.Veroničinou specialitou je  Breussova metoda, která je svým postupem naprosto unikátní v účincích, které má na páteř, jelikož je velmi šetrná, ale ve své nápravě obratlů páteře je velmi účinná.

Specializace:
rehabilitační,relaxační a terapeutické masáže, antistresovou masáž hlavy a obličeje, trigger points.

kontakt ~ 608 943 477

Jan Krátký

~

Masér

"Trpíte bolestmi hlavy od zablokované páteře, cítíte se ztuhlí a bolaví? Honza se nezdá, ale umí do toho “šlápnout” a díky hloubkové masáži vám odstraní blokády a uleví od bolesti. “Věřím v sílu citlivého doteku. Po kvalitní masáži se budete cítit skvěle a lehce na těle i na duši, jelikož vše je propojené. “ Sám Honza se dobíjí cvičením jógy a otužováním. Dobře se cítí v přírodě, kam často podniká výlety.

Specializace:
Trigger Point masáž, masáže krční páteře, celotělové rehabilitačně-relaxační masáže, dynamické sportovní masáže, antistresové masáže hlavy, dlaní a chodidel.

Objednejte
se