Milí klienti, z důvodu mimořádných opatření máme do 3.11. zavřeno.
Nabízíme možnost zakoupit dárkové poukazy na masáž on-line, stačí nám zaslat email na info@studio-obloukova.cz a my vám obratem zašleme voucher.
Děkujeme a přejeme krásný den, tým masážního studia Oblouková
Připravili jsme pro vás nový rezervační systém, kde se můžete sami objednat -> přejít na rezervační systém

O NAŠEM STUDIU

Jsme akreditované centrum masáží, které jsme založili v roce 2013. Zaměřujeme se na rehabilitační, relaxační a terapeutické masáže. Řešíme akutní i chronické bolesti celého pohybového aparátu propojením různých technik a přístupů.

Těšíme se na vás,

Tým Studia Oblouková

Mgr.& Bc. LADA VÁLKOVÁ KRÁLOVÁ

~

Masérka a lektorka jógy
zakladatelka studia

"Věřím, že skrze profesionální dotek se mohou hluboce léčit a uzdravovat pocity v těle, které jsme dávno vytěsnily, ale tělo si je pamatuje. Třeba bolestí nebo jiným nepohodlím, se kterým lze pracovat v rámci terapeutické masáže. Necháme-li se vést klientovými tělovými pocity a reakcemi tak nás neomylně zavedou k hlubším souvislostem a k příčině fyzického nebo mentálního napětí."

Specializace:
terapeutické masáže, konzultace s Bachovými esencemi, individuální lekce jógy.

Vystudovala jsem magisterský obor psychosociální studia a husitskou teologii na Karlově Univerzitě. V rámci masáží jsem absolvovala kurz biodynamické masáže, klasické masáže a reflexologii, Maitri dýchání, Buto tanec. Kurz Bachovy esence level I. a II. Nejraději pracuji formou terapeutického doteku, který má přesah do emocionálního těla. V rámci jógy jsem instruktorka hatha jógy, cvičitelka III. třídy České akademie jógy. Prošla jsem workshopy a kurzy jin jógy a trauma sensitive jógy. Ovlivnily mne meditační retreaty v Indii u posvátné hory Arunáčaly. V rámci individuálních lekcí se s klienty nejraději věnuji jógové terapii.

kontakt ~ 777 079 165

Anna Metlická

~

masérka

"Uvolněné tělo = lehká mysl.“ Odstraněním svalového napětí dobře provedenou masáží je možné se zbavit psychické únavy či stresu a navodit si tak skvělou náladu - a to je cílem každé mé masáže"

Specializace:
sportovní masáž, rehabilitační masáž, klasická švédská masáž, reflexní masáž plosek nohou, masáž obličeje, tejpování, doporučení vhodných cviků pro uvolnění přetížených míst v těle

Odpočaté a kvalitně zregenerované tělo podává vždy lepší výkony. Pomohu Vám odstranit bolest namoženého svalstva a připravit jej na další fyzickou zátěž. Vyzkoušejte si to na "vlastní kůži"!

kontakt ~ 603 703 033

Magda Tobyšková

~

Masérka

"Vzhledem k mému zdravotnickému vzdělání (čtyřletá Střední zdravotnická škola - obor: sportovně - rekondiční masérka) a následné praxi v rehabilitačních zařízeních uplatňuji zejména rehabilitační přístup ke klientům."

Specializace:
rehabilitačně - relaxační masáž, klasická a sportovní masáž, regenerační hloubková masáž, reflexní masáž zad a plosek chodidel, indická masáž hlavy, míčkování, baňkování, tejpování.

Zaměřuji se na řešení akutních bolestivých stavů vašeho pohybového aparátu.

Mohu vám pomoci, pokud řešíte: různé odchylky páteře, skolióza, problémy s ploténkami, blokády krku, zad, lopatky, beder, ramene, bolesti hlavy, rukou, tenisový a golfový loket, přetížené ruce, oštěpařský loket, řešení pooperačních stavů - pasivní pohyby, přetížení kolen, Achillova pata, Bechtěrev a další.

kontakt ~ 723 936 482

Markéta Havelková

~

masérka

"Empatie a individuální přístup ke klientovi je pro mě klíčem k profesionálnímu ošetření."

Specializace:
manuální lymfodrenáž, biorelease masáž, masáž Trigger points, thajská masáž nohou, rehabilitační masáž s Dornovou metodou.

Ráda uplatňuji při masážích celostní přístup. Mým cílem je, aby masáž měla nejen relaxační, ale i terapeutický a rehabilitační účinek. Při masáži v uvolněné atmosféře přicházejí i další psychické a fyzické souvislosti, které mohou napomoci při řešení zdravotních obtíží.

kontakt ~ 774 957 707

Jiřina Skálová

~

masérka

"Od dětství mám citlivé ruce a dar vnímavosti. Díky tomu mohu poskytovat respektující a citlivý dotek zaměřený na vaše individuální potřeby."

Specializace:
jemné celotělové masáže, reflexní terapie plosek chodidel, antistresová masáž zad a šíje, rehabilitační masáž s Dornovou metodou, havajská masáž LOMI LOMI.

Mým cílem je bezpečný doprovod klienta k uvolnění stresu a blokád z fyzického i mentálního těla.

kontakt ~ 720 749 521

Zuzana Maroszová

~

Masérka

"Mám za to, že paměť je uložena ve svalech a pokud se odstraní bloky a narovná kostra, mohou nastat skutečné změny.""

Specializace:
Dornova metoda, rozpouštění emočního pancíře (De-armouring), hloubkové masáže, baňkování, použití Tok Sen paliček (vynikající na uvolnění svalů a zprůchodnění meridiánových drah)

Moje cesta v přístupu k tělu mne vede spíše k celostnějšímu psychosomatickému pojetí. Nenabízím nic, co bych sama nevyzkoušela. Z technik, které pomohli na cestě seberozvoje a uzdravování mně samé, teď poskytuji ty nejlepší i pro vás.

kontakt ~ 734 322 573

Objednejte
se