O NAŠEM STUDIU

Jsme akreditované centrum masáží, které jsme založili v roce 2013. Zaměřujeme se na rehabilitační, relaxační a terapeutické masáže. Řešíme akutní i chronické bolesti celého pohybového aparátu propojením různých technik a přístupů.

Těšíme se na vás,

Tým Studia Oblouková

Mgr.& Bc. LADA VÁLKOVÁ KRÁLOVÁ

~

Masérka a lektorka jógy
zakladatelka studia

"Věřím, že skrze profesionální dotek se mohou hluboce léčit a uzdravovat pocity v těle, které jsme dávno vytěsnily, ale tělo si je pamatuje. Třeba bolestí nebo jiným nepohodlím, se kterým lze pracovat v rámci terapeutické masáže. Necháme-li se vést klientovými tělovými pocity a reakcemi tak nás neomylně zavedou k hlubším souvislostem a k příčině fyzického nebo mentálního napětí."

Specializace:
terapeutické masáže, konzultace s Bachovými esencemi, individuální lekce jógy.

Vystudovala jsem magisterský obor psychosociální studia a husitskou teologii na Karlově Univerzitě. V rámci masáží jsem absolvovala kurz biodynamické masáže, klasické masáže a reflexologii, Maitri dýchání, Buto tanec. Kurz Bachovy esence level I. a II. Nejraději pracuji formou terapeutického doteku, který má přesah do emocionálního těla. V rámci jógy jsem instruktorka hatha jógy, cvičitelka III. třídy České akademie jógy. Prošla jsem workshopy a kurzy jin jógy a trauma sensitive jógy. Ovlivnily mne meditační retreaty v Indii u posvátné hory Arunáčaly. V rámci individuálních lekcí se s klienty nejraději věnuji jógové terapii.

kontakt ~ 777 079 165

MÍŠA PEŠKOVÁ

~

masérka

"Má práce je založena na individuálním přístupu a potřebách jednotlivého klienta, tak jako je každý problém specifický, můj přístup k němu také."

Specializace:
rehabilitační masáž, klasická sportovní masáž, tejpování, baňkování, Dornova metoda, Breussova masáž, akupresurní masáž hlavy, čínská technika Tuina.

Používám čisté esenciální oleje z našich bylin a stromů, které vmíchávám do nejkvalitnějších bio olejů. Přijďte rozpustit napětí ve svalech a poznat opravdovou harmonii skrze dotek.

kontakt ~ 608 741 130

Pavla Knorrová

~

Masérka

"Pečující a velmi citlivý dotek v kombinaci s technikami ajurvédy, Gua Sha masáže a indické antistresové masáže hlavy vás pozvedne na fyzické i mentální úrovni a vyživí do hloubky každou buňku vašeho těla."

Specializace:
ajurvédská celotělová masáž, indická antistresová masáž hlavy, čínská technika Gua Sha, Breussova masáž, masáž lávovými kameny.

Poskytuji autentické ajurvédské masáže, které jsem se učila přímo na Srí Lance u své učitelky Niroshy Tharangy. Zajímají mne jemné techniky práce s tělem, které cíleně uvolňují fyzické i psychické napětí a vedou člověka k celkovému stavu spokojenosti a vyrovnanosti.

kontakt ~ 605 256 911

Markéta Havelková

~

masérka

"Empatie a individuální přístup ke klientovi je pro mě klíčem k profesionálnímu ošetření."

Specializace:
manuální lymfodrenáž, biorelease masáž, masáž Trigger points, thajská masáž nohou, rehabilitační masáž s Dornovou metodou.

Ráda uplatňuji při masážích celostní přístup. Mým cílem je, aby masáž měla nejen relaxační, ale i terapeutický a rehabilitační účinek. Při masáži v uvolněné atmosféře přicházejí i další psychické a fyzické souvislosti, které mohou napomoci při řešení zdravotních obtíží.

kontakt ~ 774 957 707

Jiřina Skálová

~

masérka

"Od dětství mám citlivé ruce a dar vnímavosti. Díky tomu mohu poskytovat respektující a citlivý dotek zaměřený na vaše individuální potřeby."

Specializace:
jemné celotělové masáže, reflexní terapie plosek chodidel, antistresová masáž zad a šíje, rehabilitační masáž s Dornovou metodou, havajská masáž LOMI LOMI.

Mým cílem je bezpečný doprovod klienta k uvolnění stresu a blokád z fyzického i mentálního těla.

kontakt ~ 720 749 521

Zuzana Maroszová

~

Masérka

"Mám za to, že paměť je uložena ve svalech a pokud se odstraní bloky a narovná kostra, mohou nastat skutečné změny.""

Specializace:
Dornova metoda, rozpouštění emočního pancíře (De-armouring), hloubkové masáže, baňkování, použití Tok Sen paliček (vynikající na uvolnění svalů a zprůchodnění meridiánových drah)

Moje cesta v přístupu k tělu mne vede spíše k celostnějšímu psychosomatickému pojetí. Nenabízím nic, co bych sama nevyzkoušela. Z technik, které pomohli na cestě seberozvoje a uzdravování mně samé, teď poskytuji ty nejlepší i pro vás.

kontakt ~ 734 322 573

Objednejte
se