Šamanka z města

šaman Praha šamanské léčení šamanka Praha šamanismus šamanismus Praha silové zvíře šamanismus Praha 10

Rádi bychom vám zde na webu Masáže Praha představili šamanku z města Martinu a její služby.

Co je šamanismus?

Šamanismus je nejstarší léčebná technika, kterou znali lidé už před 30 000 lety. Předpokládá víru v nám běžně neviditelnou realitu, kde žijí duchovní spojenci – zvířata, předci, pomocní duchové, duchové rostlin i věcí. Tradiční i městský šamanismus vychází ze základní myšlenky, že všechno kolem nás je živé, má svou duši, tudíž se vším lze komunikovat.

Šaman se dostává do změněného stavu vědomí a vydává se do tzv. nevšední reality prosit duchy o pomoc. Svému klientovi pak přináší odpověď na jeho otázku, předává mu léčení, silové zvíře mu přivede sílu či dostává radu o nutnosti vykonání určitého rituálu.

Šamanismus v Praze

Šamanismus je tak tradičně spojován s životem v přírodních podmínkách, ale jeho využití ve městě je v dnešní době potřebné. Šamani nejsou vázání na žádné určitou kulturu či prostředí. Ve městech v dnešní době žije drtivá většina populace a tito lidé potřebují pomáhat stejně, jako členové přírodních národů. Samozřejmě, že jejich problémy se liší a tím pádem se tomu přizpůsobuje i práce šamana. Proto si myslím, že má šamanské léčení smysl nejen uprostřed džungle, ale i v Praze.

Duchovní spojenci nejsou slepí, dobře vidí, jak se doba změnila, jak lidé žijí dnes. Dokázali tomu přizpůsobit svou komunikaci a především, jsou zde stále přítomní. I město má své duchy, všechno má svou duši. Na to je třeba neustále myslet.

Jak pomáhá šamanka z města?

Stejně tak jako doktor má svou specializaci, má jí většinou i šaman. I když je jeho práce samozřejmě komplexní, jsou oblasti, ve kterých se cítí nejjistější. V mém případě je to přivádění síly do klientova života. Síly pomocí silového zvířete, rady a podpory od předka, doplnění síly ke změně, přinesení ztracené části duše nebo posilnění pomocí odstranění těžkých energií.

Tato síla vám může pomoci:

Pokud tedy cítíte, že jste někde na své cestě ztratili sílu a nyní se točíte bezcílně v kruhu tak vězte, že síla od duchovních spojenců vás posune dál, zbaví vás nepotřebných programů a zbytečných vzorců, pomůže vám nahlédnout sama do sebe, do tužeb duše a obohatí vás na vaší budoucí cestě.