Schodolezy pro invalidy

schodolezy pro invalidy 1 schodolezy pro invalidy 2 schodolezy pro invalidy 3 schodolezy pro invalidy 4 schodolezy pro invalidy  5 schodolezy pro invalidy  6 schodolezy pro invalidy  6 schodolezy pro invalidy  7 schodolezy pro invalidy  8 schodolezy pro invalidy  9 schodolezy pro invalidy  10

Schodolezy pro invalidy od ALLMEDICA s.r.o.

ALLMEDICA s.r.o.
Tachovské nám. 5, 130 00 Praha 3
Tel: 323 607 383
Tel: 608 847 949
Bezplatná linka – 800 100 822

Co to schodolez vlastně je?

Schodolez pro invalidy je zdravotnické zařízení, které je poháněno elektromotorem a pomůže osobě, která je na invalidním vozíku zdolat schody.. Na tento elektrický schodolez lze nasadit váš stávajicí invalidní vozík nebo lze vybrat schodolez, který má již svou vlastní sedačku. Jelikož je schodolez poháněn elektromotorem, tak se postará o namáhavou práci a na doprovodné osobě je již pouze ovládání schodolezu jako takového pomocí tlačítka - vypnuto / zapnuto.

Obsluha schodolezů  však není složitá a po základním zaškolení jí zvládne každý. U kolečkových schodolezů je potřeba si osvojit točitých schodištích vyvažování a to může trochu cviku vyžadovat. Nejde opravdu o žádnou složitou věc. U pásových schodolezů je obsluha opravdu velmi jednoduchá. Pouze schodolez zapnete a pak vypnete. Pokud vás zajímá cena schodolezu, tak poté navštivte stránku schodolez cena. Na shcodolez lze však zažádat o státní dotaci, s kterou vám firma Allmedica ochotně pomůže.

Schodolezy dělíme na dva typy

Schodolezy mají dva typy, které se od sebe trochu liší. Jde o schodolezy pásové a schodolezy kolečkové.

Pásové schodolezy

Pásové schodolezy jsou sice starším typem schodolezů, ale to určitě neznamená, že by byly méně komfortní, výkoné či jinak zaostávali za modernějšími kolečkovými schodolezy. Jde pouze o to, že původně byly schodolezy konstruovány pouze na klasická přímá schodiště, ale postupe času se zcela logicky objevila potřeba pohybu i po točitých a jinak atypických schodištích. To s tímto typem schodolezů nelze. Zato vám nabízí větší stabilitu.

Kolečkové schodolezy

Kolečkové schodolezy se objevily tedy právě pro zdolávání schodišť, která nejsou nutně rovná. Díky lehce snížené stabilitě, respektive díky možnosti lepší manipulace, lze schodolez nahnout na jednu či druhou stranu a mírně s ním zatáčet. Není se ale třeba bát, že by byl tento typ nějak nebezpečný. Schodolezy obou typu jsou konstruovány hlavně tak, aby byly 100% bezpečné. S výběrem toho správného typu vám pomohou ve firmě Allmedica s.r.o.

Proč schodolezy od ALLMEDICA s.r.o.?

Schodolezy bazar

Společnost ALLMEDICA vám na svém webu nabízí i schodolezy z bazaru. Stačí když se podívate na podstránku na jejich webové stránce, která se jmenuje schodolezy bazar. Zde máte možnot zakoupit prakticky nové schodolezy za opravdu výhodnou cenu. Tyto schodolezy prošli celkovou revizí a všechny opotřebovatelné části jakými jsou baterie a sedačka byly vyměněny za nové. Na všechny schodolezy z bazaru se vztahuje 2 letá záruka.

Schodolezy půjčovna

Společnost vychází svým zákazníkům vstříc, a proto na jejich webu najdete i stránku schodolez půjčovna. Tato půjčovna schodolezů vám zapůjčí schodolez na různě dlouhou dobu dle vaší potřeby. Ve společnosti Allmedica pracují ochotní lidé, kteři se s vámi vždy budou snažit odmluvit a najít to nejlepší řešení pro vás.