Sklenářství Praha

sklenářství Praha 1 sklenářství Praha 2 sklenářství Praha 3 sklenářství Klapka Praha 4 sklenářství Praha 5 sklenářství Praha 6

Sklenářství Klapka má svojí dlouhou historii. Toto profesionální sklenářství Praha založil před 20 lety zkušený sklenář Tomáš Klapka a můžete si být jisti, že svojí práci odvádi skvěle. Pokud tedy nechcete svojí zakázku na sklenářské práce zadávat nějakému začátečníkovi, ale zkušené firmě, tak je tu pro vás právě toto sklenářství. Sklenářství Tomáše Klapky se vám může pochlubit velkým množstvím referencí. Sklenářské práce zde odvádí na té nejlepší úrovni. Využíte jakoukoliv službu z jejich rozsáhlé nabídky sklenářských prací a uvídíte sami, že s kvalitou odvedené prace budete spokojeni. Ve sklenářství Klapka je tým zručných a zkušených sklenářů, kteří při práci používají moderní metody a neustále se snaží o zlepšení nabízených služeb. 

Sklenářství Praha – se sklem to umí

Sklenářství Praha dlouhodobě odebírá sklo od prověřených dodavatelů a při práci se sklem používá moderní postupy a strojní vybavení. Sklenářství Praha disponuje velkou dílnou, kde má široký výběr skel a zrcadel. To znamená, že vám může přímo na jejich prodejně nbídnout většinu produktů skladem. Veškerá ostatní skla a zrcadla, která nemají naprodejně vám díky dlouhodobé spolupráci s dodavateli budou dodána ve velmi krátké lhůtě. V jejich portfoliu odvedených prácí naleznete jak velké zakázky v bytových domech či komerčních stavbách, tak i ty menší sklenářské práce jako je zasklívání oken.  U sklenářství Klapka si lze nechat vyrobit také moderní skleněné obklady do kuchyně nebo decentní a nadčasový skleněný nábytek na zakázku. Ani výroba zrcadel nebo akvária na míru nenjsou pro sklenářství problémem.

Sklenářství Praha – rozsáhlá nabídka materiálů

Sklenářství Praha je vyjímečné svou velkou nabídkou materiálů. Jak bylo již psáno výše, tak firma disponuje prostornou dílnou a dlouhodobě spolupracuje se špičkovými dodavateli. Z jejich nabídky materiálů si zcela určitě vybere i ten nejnáročnější zákazník. Na všechny výrobky vám mohou předložit potřebné certifikáty a prohlášení o shodě. V širokém sortimentu skel a zrcadel naleznete např. moderní barevné sklo, kvalitní kalené sklo, certifikované bezpečnostní sklo i pochozí sklo vhodné na podlahu nebo na výrobu skleněných schodišť.

Sklenářství Praha – kalkulace zdarma

Sklenářství Klapka vám provede cenovou kalkulaci vaší nezávazné objednávky zdarma. Rovněž vám zdarma poskytne konzultaci a poradenství třeba i s rozsáhlým projektem. Obráťte se na toto sklenářství Praha a uvidíte jak s jejich přístupem budete spokojeni.

Sklenářství Klapka nonstop

Nabízené služby sklenářství Praha, které je de představené nabízí své služby nonstop. Stačí zavolat, sklenářství NONSTOP tu je pro vás kdykoliv, kdy se dostanete do nepříjemné siruace. Díky pojízdné dílně je tu navíc možnost provést sklenářské práce u vás doma či v kanceláři.