Vinylové podlahy

vinylové podlahy 1 vinylové podlahy 2 vinylové podlahy 3 vinylové podlahy 4 vinylové podlahy 5 vinylové podlahy 6

Vinylové podlahy mají několik stupňů zátěže, které udávají oblast použití. Současně s tím je důležité dbát na správný výběr nejen dekoru, ale také vrchní nášlapné vrstvy, která udává, jak moc bude vybraný materiál odolný.

Vinylové podlahy – elegantní řešení moderního interiéru

Vinylové podlahy jsou hitem na trhu s podlahovinami. Jedná se o ideální alternativu laminátových podlah, s lepší odolností a tepelně zvukovou izolací. Na rozdíl od laminátu nevytvářejí při pohybu dutý zvuk, navíc jsou přímo určené do silně zatěžovaných prostor a jejich cena je přitom velmi příznivá.

Vinylové podlahy se skládají z několika vrstev, kde každá vrstva má specifické určení a spojením těchto vrstev vzniká nová vinylová podlaha s naprosto unikátními a moderními vlastnostmi. Podlaha z vinylových dílců je extrémně tvrdá a odolá běžnému provozu v bytových i komerčních prostorech. Vinylová podlaha je ideální pro děti a domácí mazlíčky, je tichá, pocitově teplá, odolná i proti vodě, ideální pro podlahové topení a snadno se udržuje.

Vinylové podlahy vám pomohou vytvořit kreativní a všestranně jedinečný interiér!

Vinylové podlahy se vyrábějí v dekorech, jejichž kolekce je prakticky neomezená. Nejrozšířenějším dekorem je napodobenina klasické dřevěné podlahy, kterou doplňují kolekce kamene, plechů, melírů, oblázků a podobně. Tím jsou vinylové podlahy velmi kreativním materiálem, umožňujícím kombinovat různé dekory a provedení v jedné ploše bez nároků na složitější technologie jako u tradičních přírodních materiálů.

Vinylové podlahy jsou vyráběny ve stejné tloušťce, což umožňuje nepřeberné množství kombinací a vzorování, různého směru kladení, použití vzorovacích prvků, bordur, intarsií, úprava formátu i v ploše.

Vinylové podlahy - výhody

Pokud chcete kvalitu, komfort a snadnou údržbu za přijatelnou cenu, pak je podlaha z vinylových dílců pro vás tou správnou volbou.

Vinylové podlahy - pokládka

Pokládka vinylových podlah by rozhodně měla být svěřena profesionálům. K pokládce vinylových dílců je potřeba jistá zkušenost s technologickým postupem při lepení. Kritické je obvykle nanesení správného množství lepidla a odhadnutí, kdy je lepidlo vhodně odvětrané a přichystané k položení krytiny.

Vinylové dílce se lepí celoplošně k podkladu na zcela rovný a čistý povrch. Vinylové dílce se nespojují ani nesvařují. Lze tak pokládat bez přerušení značně velké plochy. Při pokládce je nutné použít kvalitní lepidlo, které přímo určené je pro vinylové dílce.

Odbornou pokládku vinylové podlahy nechte na profesionálech ze společnosti Podlahy Praha s.r.o.!!

Profesionální pokládka vinylové podlahy - 5 výhod:

  1. pokládka vinylové podlahy je provedena komplexně vč. odborného zaměření, přípravy podkladu, atd.
  2. pokládka se zákonnou zárukou a zajištění pozáručního servisu
  3. pokládka nevyžaduje váš čas
  4. likvidace odpadu, případně i staré demontované podlahy
  5. záruka dlouhé životnosti vinylové podlahy

Společnost Podlahy Praha s.r.o. se zabývá prodejem podlahových krytin, pokládkou, kompletním servisem a technologiemi souvisejícími s podlahovinami všeho druhu již mnoho let. Naše podlaháři provádí prodej a pokládku všech druhů vinylových podlah.

Vinylové podlahy od společnosti Podlahy Praha

V naší vzorkové prodejně v ulici Komunardů 38, Praha 7 si na vlastní oči můžete prohlédnout, osahat a s naší pomocí i poskládat vzorky všech druhů námi dodávaných podlah z vinylových dílců, ale i mnoho dalších podlahových krytin.

Naši profesionálové vám zde ochotně se vším poradí, poskytneme vám příslušné vzorníky a seznámíme vás i se způsobem údržby vaší nové podlahy z vinylových dílců, aby vám vydržela dlouhá léta ve výborném stavu.

Náš dobře sehraný tým podlahářů vám zrealizuje dodávku i pokládku podlahy z vinylových dílců tzv. na „klíč“. Zvládne vše rychle a ušetří vám zbytečné starosti. Disponujeme vlastními proškolenými pracovníky a veškerou potřebnou technikou.

Společnost Podlahy Praha s.r.o. si váží každého zákazníka, jejím cílem je jeho spokojenost, splnění jeho požadavků a představ. Garantujeme seriózní smluvní podmínky, vysokou odbornou úroveň prací, dodržení požadované kvality díla, záruční i pozáruční servis.

Výhody vinylové podlahy:

Společnost Podlahy Praha nabízí mnohem více než vinylové podlahy

Mezi nejprodávanější podlahové krytiny, které společnost Podlahy Praha nabízí patří určitě zmiňované vinylové podlahy a na oblibě získává i marmoleum. O marmolue se více informací dočtete na webu marmoleum Praha. Pokud jde o podlahy do exteríéru, tak zde jasně převládají dřevěné terasy. Firma také nabízí i služby, kde se především specializuje na broušení parket a kompletní renovace parket. Na téma renovace podlah pro vás vytvořili i speciální web renovace podlah Praha, kde taktéž naleznete stránky renovace parket Praha a broušení parket Praha. Revitalizovat se dá i zmiňovaná dřevěná terasa