Partneské články

psychoterapievacek.cz - Pavel Vacek je terapeut s dlouholetou praxí

Orange Academy

Orange Academy je vzdělávací organizace s téměř 30letou praxí. Níže se dočtete, jaké jazyky vyučuje, kde a jak probíhá výuka, pro koho je vhodná a jaké výhody jazykové kurzy nabízejí.

Sklenářství Praha

Sklenářství Klapka má svojí dlouhou historii. Toto profesionální sklenářství Praha založil před 20 lety zkušený sklenář Tomáš Klapka a můžete si být jisti, že svojí práci odvádi skvěle. Pokud tedy nechcete svojí zakázku na sklenářské práce zadávat nějakému začátečníkovi, ale zkušené firmě, tak je tu pro vás právě toto sklenářství.

Vinylové podlahy

Vinylové podlahy jsou hitem na trhu s podlahovinami. Jedná se o ideální alternativu laminátových podlah, s lepší odolností a tepelně zvukovou izolací. Na rozdíl od laminátu nevytvářejí při pohybu dutý zvuk, navíc jsou přímo určené do silně zatěžovaných prostor a jejich cena je přitom velmi příznivá.

Šamanka z města

Šamanismus je nejstarší léčebná technika, kterou znali lidé už před 30 000 lety. Předpokládá víru v nám běžně neviditelnou realitu, kde žijí duchovní spojenci – zvířata, předci, pomocní duchové, duchové rostlin i věcí. Tradiční i městský šamanismus vychází ze základní myšlenky, že všechno kolem nás je živé, má svou duši, tudíž se vším lze komunikovat.

Schodolez pro invalidy

Schodolez pro invalidy je zdravotnické zařízení, které je poháněno elektromotorem a pomůže osobě, která je na invalidním vozíku zdolat schody.. Na tento elektrický schodolez lze nasadit váš stávajicí invalidní vozík nebo lze vybrat schodolez, který má již svou vlastní sedačku. Jelikož je schodolez poháněn elektromotorem, tak se postará o namáhavou práci a na doprovodné osobě je již pouze ovládání schodolezu jako takového pomocí tlačítka - vypnuto / zapnuto.